Zapraszamy na studia i staże w Shanghaju

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

W dniu 26 marca 2019 r. (wtorek) w godz. 9.00-11.00 w auli 101 (Agro 2) odbędzie się video prezentacja dwóch programów dedykowanych studentom turystyki:

1. „Silk Road to China”. Jest to program umożliwiający studentom I kadrze dydaktycznej odwiedzenie Shanghaju. Celem programu jest zapewnienie możliwości przekonania się „na własne oczy” jak dziś wygląda chińska turystyka i branża hotelarska. Interesującym doświadczeniem będzie również poznanie kultury dalekiego wschodu. Podczas podróży uczestnicy odwiedzą luksusowe hotele w Shanghaju takie jak IHG, Marriot, Accor, Grenlandia itp. Będzie to też świetna okazja do odwiedzenia najbardziej popularnych atrakcji turystycznych miasta takich jak Bund, najbogatsza dzielnica Lujiazui czy Yu Garden. 

2. Drugim programem jest DHIC (Doing Hospitality in China). DHIC jest popularnym programem w Europie. Studenci studiują przez 3 miesiące w Shanghai University, po czym rozpoczynają 6-miesięczny staż w jednym z topowych hoteli w Chinach. Ponadto, program został zaprojektowany w trybie bezkosztowym. Studenci otrzymują wynagrodzenie w wysokości 400€ – 600€ miesięcznie – co w zupełności pokrywa opłaty programowe.

Posted in Aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *